huxa

Jak využít LCD displej od notebooku?

Mám displej ze starého notebooku a rád bych si z něj udělal nějakou blbůstku do pokoje na okrasu, třeba fotorámeček a nebo výstup teploměru, prostě, aby jen někde neležel v šuplíku a nebo sem ho nevyhodil :) proto bych se vás, zdejších elektrotechniků, rád zeptal, jestli máte s něčím podobným zkušenost a popř. jestli jste něco podobného dělali a máte i nějaký návod? Jde vyloženě o hobby na dlouhé zimný večery, takže pájkování a konstrukce nízkoefektivních obvodu nevadí :)
Doplňuji:
Hamon-na tyto věci věru tablet používám a navíc se obávám, že by bylo potřeba dokoupit celý zbytek notebooku-grafickou kartu, procesor, wi-fi, …

Odpovědi
Hamon

Můžeš ho přimontovat na kuchyňskou linku a přivést do něj obraz (ideálně TV, video, Intrenet), Při kuchyňských pracech je pak možné čerpat informace (recepty) nebo se bavit.
Ale lepší pro tento účel je tablet :)