Katusa

Jak vytvořit takovouto podobnou mapku na počítači, ale pro Čechy i Moravu a pro mnohem více bodů?

http://letecka­posta.cz/229048600 Děkuji za jakýkoliv návrh a radu…
Doplňuji:
No jo, ale co když potřebuju do té jedné mapy zanést několik desítek lokalit? Přece nebudu každou lokalitu hledat, kde se nachází a podle toho pak odhadovat, kam udělat tečku…Není na to nějaký program například před GPS souřadnice nebo tak něco?

Odpovědi
anonym

Nějak nechápu, k čemu má mapa sloužit, v jakém formátu ji chceš či do jakého zařízení atd. Jinak bych poradil. (třeba by se ti hodil GMapCatcher)

mosoj

Třeba takto.
http://letecka­posta.cz/985496102

  1. Uděkat si scren jakékoliv mapy.
  2. Mapu oříznout tak aby tam bylo to co chci.
  3. Potom popsat v jakémkoliv editoru. Mám dojem ža na to stačí malování ( nepoužívám).

anonym

přes GPS to umí třeba google mapy

bolak

co vy furt máte s těma bodama…

manon

Některé mapy a body v nich mohou patřit i ke studijním povinnostem… Na co ty hned nemyslíš – bojíš se, že pak budeš puntíkem? :)