anetadela1

Jak vytvořit odkaz např. v emailu bez odkazové ikonky?

Občas bych ráda někomu poslala odkaz, ale nenašla jsem návod jak ho vytvořit aniž bych k tomu potřebovala odkazovou ikonku, kterou na svým panelu na pc nemám. Dík.
PS: prosím pište to „po lopatě“ 🙂

Odpovědi
standa

Jedna z variant je tato:

  • otevřete si ve svém prohlížeči příslušnou www stránku, na kterou chcete poslat odkaz
  • z příkazového řádku prohlížeče si zkopírujte celý odkaz, který může vypadat třeba takto http://www.sez­nam.cz
  • kopírování proveďte tak, že na příkazový řádek najeďte myši, klikněte a řádek se zbarví, pak stiskněte CTRL C
  • při psaní emailu pak do těla zprávy napište doprovodný text a pak na potřebné místo nakopírujte ten odkaz…stiskněte CTRL V
  • mělo by to fungovat