lensen

jak vystavím stránky na internetu

zaregistroval jsem si doménu a vytvořil web sránky jak je vystavím na internetu

Nejlepší odpověď
kenyrts

žádnou placenou doménu mít nemusíte, stačí být trochu šikovný a za pár minut máte webovou stránku hotovou,stačí si ji vytvořit třeba zde:

Zdroj: http://www.es­tranky.cz/

Další odpovědi
Lencis

Musíš mít zaplacenou doménu – tedy název, respektive adresu.
Musíš mít koupený, respektive pronajatý webový prostor (což nemusí být automaticky uděláno při registraci domény!)
K tomuto prostoru pak máš hesla a přes FTP (myslím nejběžnější způsob) musíš svoje vytvořené stránky do webového prostoru nahrát.