Postmaster

Jak vyřešit ukončení podpory na Windows 10 co bude 14. října 2025

Microsoft sliboval že Windows 10 zde bude na věčné digitální časy, a najednou je zde ukončení podpory 14. října 2025, mnozí si řeknou tak přejdi na Windows 11, jenže pokud je počítač starý tak přechod není možný díky Trusted Platform Module, zajímavé že že Čína bude mít vyjímku!

Odpovědi
led

„14. října 2025“ – Windows 10 nebude znefunkčnený, ale skončí jeho oficiálna podpora. Budete môcť s ním našdalej pracovať ako m,nohí dnes pracujú s „vybehnutými“ nepodporovanými windowsmi nižších verzií.

cochee

To je, (někteří) chlapci a děvčata, váš boj. Dávno jste měli ten malware, vydávající se za operační systém, opustit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Prepáčte preklepy v odpovedi. Skúsim miesto priznania vlastnej neschopnosti a nepozornosti obžalovať vonkajšie vplyvy napríklad minulý politický režim, Peking, Moskvu, Washington a podobne.