adjustant

Jak vypustit bazén bez čerpadla?

Nejlepší odpověď
Schluker

V ramci zvysovani fyzicke kondice lze vodu vynosit v kyblech. Lenosi pouziji hadici a vyuziji efektu sifonu – podobne, jako se drive kradl benzin z aut.

Další odpovědi
Midoc

Naplnit hadicí vodou. Jeden konec hodit do bazénu, druhým začnout vypouštět.

Dochy

Asi by nebylo od věci napsat jaký bazén a v jaké poloze. Pokud je nadzemní nafukovací, pak spousta bazénů má ba dně špunt. Pokud je to ten samostavěcí s nafukovacím lemem, tak by podle mně mělo stačit vyfounkout ten lem. Pokud je bazén zapuštěnej a bez odtoku… Můžeš použít hadici a samospád, pokud najdeš v dosahu místo kam lze vodu vypustit a bude to pod úrovní dna bazénu. Jinak ten kýbl a na zbytky ke kýblu hadr – Před nasazením hadru si můžeš pomoct ještě koštetem a lopatou…

Jana5678

S hadicí jsem bazén také vypouštěl, ale trvalo to moc dlouho, a tak jsem si na další rok pořídil vodní čerpadlo, které jsem si objednal na stránkách https://www.gro­werstore.cz/. Uklízení bazénu na zimu mě opravdu nebaví, jelikož nejdříve je nutné vypustit vodu a poté ještě vysušit každý záhyb, aby bazén do další sezony nechytil plíseň.

lumikw

Možností je několik, viz tento článek, mě zaujalo například vypouštění přes filtraci nebo pomocí hadice a přetlaku vody..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.