Avatar uživatele
Jan.D

Jak vypnout facebook chat pro některé přátele?

Už přibližně dva týdny mám takový problém, nejde mi vypnout chat pro některé přátele na facebooku, nabízí se mi pouze dvě možnosti, nevím co s tím a je to velmi obtěžující, poradíte mi? Přikládám obrázek. Přes pokroilá nastavení to nejde, u kontaktů tato možnost chybí.

Upravil/a: Jan.D

Zajímavá 0 před 2695 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lovecrossed

Klikni na facebooku na chat (dole v pravo), při otevření kontaktů klikni na nastavení (takové kolečko v pravo nahoře). Klikni na „Pokročilá nastavení“ a tam to je. Zabralo mi to asi 3 sekundy, než jsem to našel a tobě to trvá dva týdny? :D

Druhá možnost je, otevřít přímo kontakt, opět kliknout na kolečko a zvolit „Vypnout chat pro …“

Upravil/a: Lovecrossed

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

No to máš blbý, já mám v nastavení chatu 3 možnosti, vypnout pro všechny, vypnout pro všechny kromě…, a vypnout jen pro některé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jan.D

Děkuji za znehodnocení mé inteligence, všechny tyto možnosti jsem samozřejmě vyzkoušel, v případě kontakt tam není tlačítko vypnout chat pro a co se týče pokročilých nastavení, tak se mi zobrazí viz přiložený obrázek :( nějaké jiné rady

před 2695 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lovecrossed

Pokud to budeš dělat přes web. prohlížeč ze stolního PC (a ne přes nějakou osekanou apku na mobilu, nebo mobilní stránky), tak to tam budeš mít.

před 2695 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek