Jan.D

Jak vypnout facebook chat pro některé přátele?

Už přibližně dva týdny mám takový problém, nejde mi vypnout chat pro některé přátele na facebooku, nabízí se mi pouze dvě možnosti, nevím co s tím a je to velmi obtěžující, poradíte mi? Přikládám obrázek. Přes pokroilá nastavení to nejde, u kontaktů tato možnost chybí.

Odpovědi
Lovecrossed

Klikni na facebooku na chat (dole v pravo), při otevření kontaktů klikni na nastavení (takové kolečko v pravo nahoře). Klikni na „Pokročilá nastavení“ a tam to je. Zabralo mi to asi 3 sekundy, než jsem to našel a tobě to trvá dva týdny? :D

Druhá možnost je, otevřít přímo kontakt, opět kliknout na kolečko a zvolit „Vypnout chat pro …“

iceT

No to máš blbý, já mám v nastavení chatu 3 možnosti, vypnout pro všechny, vypnout pro všechny kromě…, a vypnout jen pro některé.

Jan.D

Děkuji za znehodnocení mé inteligence, všechny tyto možnosti jsem samozřejmě vyzkoušel, v případě kontakt tam není tlačítko vypnout chat pro a co se týče pokročilých nastavení, tak se mi zobrazí viz přiložený obrázek :( nějaké jiné rady

Lovecrossed

Pokud to budeš dělat přes web. prohlížeč ze stolního PC (a ne přes nějakou osekanou apku na mobilu, nebo mobilní stránky), tak to tam budeš mít.