petr265

jak vypálit film nad 1.gb

pro. HOMER. pokračování k 1.otázce.Aschampo jsem vyloučil použil jsem NERO program Nero expres chtěl jsem nahrát film Svítání Zuluu kapacita 2.15gb a zase mě v půli filmu vyplo dvd a naskočil druhý film.Jak podotýkám na počítači mě dvd přehrát jde.díky za odpověd

Nejlepší odpověď
mosoj

Je třeba naučit se klást otázky. Film nemá kapacitu ale datový objem. „Vyplo DVD“ jaké a při čem? Co jste vlastně dělal – vypaloval najednou víc filmů? To by byla odpověď založená pouze na dohadování.

Další odpovědi
qwertz

TAk prave Ashampoo bych nevylucoval, jinak kapacita DVD je z pravidla 4,7Gb, takze se Vam tam vejde celych filmu nekolik.Pouzijte Format Factory na prevod do AVI a pak klidne vypalit s Ashampoo, nebo jakymkoliv nastrojem, ktery mate v oblibe.Kolik filmu vypalujete zaroven nehraje roli.Bud se tam vejdou, nebo to podelite na vice DVD.