Jak vypálit film na dvd z www.uložto.cz, když se mi to stahuje do BSplayer přehrávače

jak vypálit film na dvd z www.uložto.cz, když se mi to stahuje do BSplayer přehrávače někdo mi říkal že se to musí překódovat. Poradíte někdo prosím

Odpovědi
Ella

když říkáte, že se ot stahuje do BSplayeru, tak tím myslíte že po stáhnutí má film ikonku BSplayeru? Pokud ano, tak to nic neznamená – soubor je stále v .avi a jde vypálit úplně normálně. Alespoň teda já používám jenom BSplayer a nemám problém s vypalováním filmů a jejich přehráváním..

Michal Kole

Stáhněte si program VideoDVDMaker FREE (http://www.pro­tectedsoft.com/). Zvolíte soubor k výplení, program jej převede do DVD-Video a pak jen už pálíte. Minimum nastavení a v češtině