Vlčice777

Jak vypálit film,který má několik dílů ?

Jak mám vypálit film,který má několik dílů.Nevím na jaký nosič,zda cd nebo dvd a jak to udělat abych vypálila několik dílů na jeden nosič.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
Hlada

Film na DVD. Jde o to, v jakém je formátu. Jestli je to v avi, tak ho vypálíte jako datové. Jednotlivé díly dáte do vypalovacího programu jako soubory.
Jestli jsou díly ve formátu Video DVD, tak bude lepší jednotlivé díly vypálit zvlášť. V režimu DVD video se přidají jednotlivé složky nebo v režimu Datové se vypálí celá složka VIDEO_TS. Také by bylo možné z jednotlivých dílů vypálit v režimu DVD video soubory VTS_XX.VOB.

Další odpovědi
badisko

dvd ..protoze cd jdou male …to je fuk jakej mas vypalovaci program?…

iceT

Stáhni všechny díly,co chceš vypálit
Vlož prázdné dvd do mechaniky
Spusť vypalovací program,pokud nemáš,stáhni si ho a nainastaluj
Vyber soubory,které chceš vypálit,neměly by dohromady být větší než 4,7gb,záleží na vypalovacím programu,třeba Ashampoo burning vezme jen 4,5 větší už ne
Vyber -zapsat- na dvd
Počkej,než se dvd vypálí
Popiš si vypálené dvd,ať víš co na něm máš,strč do obalu

Tw!st

když má víc dílů tak je to asi větší velikost a na to je tak akorát dvd. prostě je tam postupně vypálíš a pak dvd ukončíš aby jsi to mohla přehrávat i v dvd přehrávači.