charlie47

Jak vymazat historii v zadání umístnění,v prů­vodci skenery a fotoaparáty

Doplňuji:
Jak vymazat historii v zadání umístnění,v prů­vodci skenery a fotoaparáty ve windows xp

Odpovědi
badisko

Bylo by dobre ..kdyby jste nam rekl… jakou verzi windows pouzivate …kazda nema stejne uzivatelske rozhrani …:D …ale na mazani starych a nepotrebnych souboru muzete pousit toto …Ccleaner … http://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard zbavite se ..balastu v PC ..vycisti vam prohlizec a je to Bezpecny program na denni pouziti …
Doplňuji:
pokud …jste spatne zadal ..napriklad Fotoaparat …a ten se vnam tez zobrazuje v okne … po otevreni …scannery a fotoaparaty …tak …v tom okne prejdete nahoru ..je tam napsano

Vytvorit zastupce …
Odstranit … ===>dejte odstranit
Prejmenovat …
Vlastnosti …
Zavrit …

za predpokladu… ze myslite toto …

cochee

Musíš upřesnit, ve kterých Windows. Já mám Windows 7 a toho průvodce marně hledám…

anonym

A co se podívat do vlastností.