penalek123

Jak vložím pole formuláře do pdf?

Dobrý den, nemůžu přijít na to, jak dostat digitální podpis do pdf. Všude čtu, že musím mít v pdf vloženo pole formuláře, ale nemůžu nikde najít, jak ho tam dostanu. Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Kolonky v kategorii identita mám vyplněné a když dám OK tak se dále nic neděje.

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak si otevřete Adobe Reader,záložku „úpravy“,poslední jsou „předvolby“,na levé straně se objeví „kategorie“,vyberte si "identitu"dále vás povede samo.