Zbynas

Jak ve Wordu zobrazit standardní rozvržení stránky (jako při tisku)?

V tuhle chvíli to mám tak (něco jsem špatně nastavil), že se mi nezobrazuje volné místo nad textem v prázdné horní části stránky i dolní, navíc stránky na sebe navazují (na monitoru) pouhou horizontální čarou, ne jako předtím, že je mezi listy nějaká mezera. Vlevo dole na těch pěti políčkách mám vybráno „zobrazit rozvržení při tisku“ – tak to má být, ovšem bez toho, co píši zde. S Wordem si myslím docela umím, ale tohle je pro mě záhada :)

Odpovědi
JájsemRaibek

Dole vlevo jsou takové malinké ikonky, jedna z nich je zobrazení při tisku.

JájsemRaibek

A co procenta zobrazení? Je to na 100%?