Piitrs

Jak v Pinnacle studio (15) zakázat posouvání určité části filmu při přehrávání?

Mám na mysli to, jak bývá u některých filmů na DVD, že například při přehrávání upoutávky na nějaký film nebo třeba při zobrazení autorských práv, je zablokovaný posuvník videa a video tedy nejde přetočit vpřed, nebo třeba ani nejde přeskočit na další kapitolu?
Nemůžu na to přijít a ani v nápovědě jsem to nenašel. Za případnou kladnou odpověď předem děkuji.

Odpovědi
arygnoc

si myslím, že nelze (ani v WMP, KMPlayer a jiných přehráváčích).
Leda si otevřete složku s videosoubory, označíte jen ty, které chcete spustit a jedete.
Ale to si musíte odvyknou používat automatické spouštění dvd, cd.