zjentek

Jak V Chromu zapnout korekturu textu?

To červený varování/vlnovka, že máte v textu chybu… kde to v chromu zapnu?

Nejlepší odpověď
annas

Znám kontrolu pravopisu.

Nahoře vpravo jsou 3 tečky nad sebou. Klikněte na ně, objeví se tabulka, vyberte Nastavení, je asi třetí zdola, pokračujte. Na konci stránky klikněte na Rozšířená nastavení.

Objeví se nadpis Jazyky, Pravopis – zatrhnete Kontrola pravopisu. – značka musí zmodrat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.