Jak upravit fotku stáhnutou z netu, aby ji nebylo možné vyhledat přes google?

Odpovědi
arachis

Upravit v Corelu nebo peintu

mosoj

Přejmenuj ji.

Mc Merkurion

… na kartě vlastnosti musíš změnit co jde,nadpis,vlas­tníka,atd …

anonym

Mc Merkurion, i přes tvé rady se dala fotka vyhledat.

Mc Merkurion

… hele, a nenašel google jen tu původní fotku?

anonym

…našel, ale podle té upravené z mé strany.

Mc Merkurion

… nojo, to si dal vyhledat podle fotky, to hledá schodu fotky, ne autora, našel ti prostě podobné obrázky … když máš kopii, a na webu je originál, tak dokud někdo originál nesmaže, tak ti ji dycinky najde …

anonym

Mosoji, stalo se, ale bez potřebných výsledků.