Miroslavst

Jak uložit stažený film z internetu?

Stáhl jsem si film, ale udělal jsem asi blbost, protože ve správci stahování jsem měl zaškrtnuté otevřít a ne uložit.
Nyní mám film otevřený v KM Playeru a přehrávám ho.
Pokud by byl otevřený v BS Playeru, bylo by to v pohodě, ale v KMP nemám nabídku na uložení (uložit jako).
Poradíte jak film uložit?
Děkuji.
Doplňuji:
Tak ve skrytých jsem nic nenašel a KMP musel zavřít. Takže jsem o to asi přišel, že?
To budu muset stáhnout znova?

Nejlepší odpověď
Lenjička

I když dáte otevřít, soubor se vám vždy uloží na dočasné místo. Když ho pak zavřete, sám se vymaže. Teď jde o to, najít tu složku, kde je film dočasně uložený. Mělo by to být něco jako „Temporary Downloads“ nebo „Temporary Internet files“. Je to složka skrytá, takže najít a zkopírovat jinam 😉

Další odpovědi
tuCZek

Bohužel nepomůžu,protože ten přehrávač neznám,ale pobavil jsem se :)

anonym

Čekala jsem také na radu,stalo se mi totéž ,třeba se ještě někdo ozve,zatím šetřit kredit!!