Enrager

Jak udělat, abych nesmrděl kouřem když kouřím?

Dobrý den, zajímalo by mě to.. Voňavka to nepřebije.. Prosil bych užitečné rady a ne rady tipu.. Nekuř.. Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

To je těžké..nekuř..ne oblečení vzácnou schopnost do sebe natahovat zápach,ať už z kouře,smažení jídla apod. Jedině převléknout,os­prchovat,když nemáte možnost,tak aspoň opláchnout,žvý­kačka,a asi bych se celá od hlavy k patě na sebe nastříkala sprey proti zápachu kouře. Těžká rada…

Další odpovědi
anonym

Nic není zadarmo.Bohužel­.Také smrdívám.

mosoj

Jsem celoživotní nekuřák. Cigaretu jsem měl v zobáku někdy při mých pubertálních exceses.
Zaručuji Vám, že ať děláte co děláte, při osobním styku s Vámi poznám podle čichu, že kouříte.

Michal

Je dobrá rada se převléknout a dbát na hygienu úst.Taky je pravda kolik kouříš a jestli v místnosti,nebo venku.Smiř se s tím, že to někteří lidé poznají…Myj si hlavu a hol si často tváře,pokud ti není 13let.

Zdroj: život

Zlatomuska

Přestante kouřit:o). to že vám vadí, že smrdíte, je dobrý začátek, proč přestat..není totiž nic hnusnějšího než líbat popelník!!!

anonym

Jsem kuracka a zatim jsem na nic neprisla.Jen vim,ze tabak a vonavka nejdou do hromady.Tak vonim tabakem.

gnr54

Já take kouřím,ale když jdu ven,tak jedině vykoupaná a navoněná.Vlasy si myju téměř každý den,jsem tak naučená.Samoz­řejmostí jsou vyčištěné zuby a při sobě žvýkačky.Vždy navoním i vlasy.Málo lidí nepozná ani že kouřím, až když si vytáhnu cigaretku a lačně si zapálím.

led

školská prax:
musíš fajčiť len vonku a tak, aby vietor odfúkaval všetok dym od teba.
to znamená v bezvetrí nefajčiar
po fajčení si vyčisti ústnu dutinu a ruky