Avatar uživatele
Enrager

Jak udělat, abych nesmrděl kouřem když kouřím?

Dobrý den, zajímalo by mě to.. Voňavka to nepřebije.. Prosil bych užitečné rady a ne rady tipu.. Nekuř.. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

To je těžké..nekuř..ne oblečení vzácnou schopnost do sebe natahovat zápach,ať už z kouře,smažení jídla apod. Jedině převléknout,os­prchovat,když nemáte možnost,tak aspoň opláchnout,žvý­kačka,a asi bych se celá od hlavy k patě na sebe nastříkala sprey proti zápachu kouře. Těžká rada…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nic není zadarmo.Bohužel­.Také smrdívám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Jsem celoživotní nekuřák. Cigaretu jsem měl v zobáku někdy při mých pubertálních exceses.
Zaručuji Vám, že ať děláte co děláte, při osobním styku s Vámi poznám podle čichu, že kouříte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je dobrá rada se převléknout a dbát na hygienu úst.Taky je pravda kolik kouříš a jestli v místnosti,nebo venku.Smiř se s tím, že to někteří lidé poznají…Myj si hlavu a hol si často tváře,pokud ti není 13let.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

Přestante kouřit:o). to že vám vadí, že smrdíte, je dobrý začátek, proč přestat..není totiž nic hnusnějšího než líbat popelník!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem kuracka a zatim jsem na nic neprisla.Jen vim,ze tabak a vonavka nejdou do hromady.Tak vonim tabakem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já take kouřím,ale když jdu ven,tak jedině vykoupaná a navoněná.Vlasy si myju téměř každý den,jsem tak naučená.Samoz­řejmostí jsou vyčištěné zuby a při sobě žvýkačky.Vždy navoním i vlasy.Málo lidí nepozná ani že kouřím, až když si vytáhnu cigaretku a lačně si zapálím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

školská prax:
musíš fajčiť len vonku a tak, aby vietor odfúkaval všetok dym od teba.
to znamená v bezvetrí nefajčiar
po fajčení si vyčisti ústnu dutinu a ruky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví