Kelt

Jak to, že mi nefunguje Word na počítači?

Tak jsem si v práci prohlížel soubory na počítači a pak jsem si je stáhnul na vlastní disk. Jenomže, tam byli mp3 soubory a pdf soubory a také word soubory s označením doc. A ten wordovský soubor nemohu otevřít na tom počítači. Ani nový soubor, a ani soubor, který mám třeba na disku. Asi jsem něco stáhnul a nefunguje mi to. Jiné počítače jsem nezkoušel, zda se tam otevře ten soubor. Soubory jsem si ukládal do složky Downloads se šipkou a po stažení souborů ta šipka zmizela, možná to bude ten důvod. Ale jak to dát zpátky a co dál, to nevím. Děkuji.

Odpovědi
Arne1

A stahoval jsi opravdu soubory, nebo jen odkazy na ně ?

elkon

Ikony se šipkou jsou zástupci. Po kopírování do jiného PC jsou k ničemu.