Manijak

Jak to že mám reklamu na všech TV kanálech při filmu, co to je ?

Ať mám zapnutý jakýkoli kanál, tak přímo při filmu tam běhají po celé obrazovce slovíčka lego duplo, panadol, ibalgin rapid, nutela a takováto podobná slova, běhají jakoby byly ve filmu, běhá to tam v barvách filmu, a je to blbě vidět, ale je to tam, co to je ?

Odpovědi
Hamon

Zkus otázku položit lépe. Na čem to sleduješ? Vídáš to třeba i venku na procházce?