Avatar uživatele
terry

Jak to myslí mountfield, že jeden z pěti to má zadarmo? Co když nepadne 1.míček červený třeba 15× za sebou? Zase trik?

Doplňuji:
Je mi jasné je to náhrada kola štěstí. I že záleží na náhodě a počtu pravděpodobností.
Ale stejně to neznamená, že vyhrává každý pátý. Ani v průměru. Prostě to je šance 1:5. Ne že vyhraje každý pátý.
A myslíte, že na to lidi skočí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, suaeda, Banshee před 4477 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Je to náhrada jejich kola štěstí. Samozřejmě, nemusí padnout červený třeba stokrát. Ale potom zse může padnout dvacetkrát za sebou. Záleží na náhodě, a podle počtu pravděpodobností je šance pro všech pět míčků stejná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mountfield a zadarmo? Cháchá! Ten to má dobře spočítané.Ano,nákup něčeho je levný,ale náhradní díly jsou neskutečně předražené.Jen taková plastová nádobka o obsahu 0.4 l na mazací olej k el.pile stála před zdražením 800 korun.Já jsem tu pilu raději vyhodil než bych dal tolik peněz za nic! A co se stane,když každý losující vytáhne,třeba 15* červený míček? Zbankrotuje mountfield ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Vzhledem k počtu míčků je statisticky jasné, že je to dlouhodobě každý pátý. Stejně tak může padnout několikrát za sebou opak. Nemyslím si, že je to „lest“. Nebo mám nedostatek informací..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Lidé jsou hravé a proto všude tolik soutěží. Využívá toho i Mountfield. Zkuste házet kostkou a kolikrát vám padne šestka. Někdy máte štěstí a jde za sebou jak divá. Pak chcete nasadit figurku u Člověče nezlob se a nepadne a nepadne. Prostě reklamní trik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Mountfield zná hravé Čechy, kteří navíc chtějí „slevu“ či „výhru“ a tak jim chystá každý rok hry. Věřím tomu, že pravděpodobnost je 20%. Tedy doufám, že míčky jsou stejně velké (nikoliv jako koule v kulečníku) a stejně váží.
Vtip je asi v tom, že to má firma velice dobře spočítané. A na výhry si snadno vydělá tím, že více a dráže prodá. Dále jak uvádí <barbakan> tak podobný zážitek měl kamarád. Koupil od nich sekačku a asi na 7 let měl do ní benzín zadarmo. Vtip byl v tom, že si každý musel nechat od firmy Mountfield udělat servis, který musel platit. A byl pěkně předražený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když si porovnáš ceny stejného zboží u Mountfieldu a u jiných prodejců, tak to zadarmo zřejmě uvidíš.
Neříkám, že tam něco nekoupím, ale s vědomím co se mnou hrají za hru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek