Adéla Joon

Jak sundat nalepovací nehty?

Nalepila jsem si ráno nehty a ne a ne se sundst utrhnout nejdou … už nevím co dál … strašně mi vadí ..

Nejlepší odpověď
zzzzz

Doporučuji také ostříhat, násilím bych je netrhala. Rozpouští je i ty staré odlakovače s acetonem, ale nevím, jestli se ještě prodávají.

Další odpovědi
hanny 2

Adélko nezkoušej je utrhnout nebo si strhneš i ten svůj a budeš řvát bolestí!Zkus je ustřihnout,a opilovat nebo opatrně podebrat třeba tenkým nožíkem,třeba se odlepí.

aramah

Namočit do vlažné vody.
Mě to pomohlo :)

ReHu

Určitě je neodtrhávej ani neodlupuj tenkým nožíkem!!!
Můžeš si poškodit nehtové lůžko a tím i další růst nehtů.
Ostříhej je a jemně obruš papírovým pilníkem.
S odlakovači to také není výhra. Nevím, z jakého mater.nehty jsou. Jestli akrylové nebo gelové. V tom je velký rozdíl.

Lilly

Dáš si ruce do vařící vody chvíli počkáš a potom by měli jít lehce dolů