Retro

Jak sundat gumové potisky z trička?

Omlovám se ale pořád tohle řešim,mám parádní triko ale je tam blbej gumovej potisk a chci to z toho sundat,ručně to sloupnout nejde,žehličkou nahřát matka zkoušela taky a nic takže poslední možnost co mě napadá je nějaké ředidlo nebo něco takového…Nevíte c by mohlo tu gumu alespoň uvolnit a neporušit triko???

Odpovědi
Zdenda KT

zkusil bych horkovzdušnou pistoli

slad08

Ředidlo by naopak mohlo triko rozežrat. Bohužel mě nic nenapadá, nejspíše to ani sundat nelze.

fablen

ty gumové potisky bývají na tričku hodně pevně „přilepeny“. Asi bych to vyřešila nějakým nažehlovacím obrázkem nebo nášivkou (pokud tedy není ten nápis přes celé tričko)

hanulka11

myslím, že to neodstraníš, je to zahříváno při tištěná na látku a hmota je vpitá do vláken a to nelze odstranit.