BeruškaSedm.

Jak dát obrázek (potisk) na tričko?

Je možné si z googlu vybrat obrázek,ten vytisknout a nějak dát na tričko?
třeba zažehlit atd. Je to možné?

Odpovědi
quentos

Sama těžko (to by ten obrázek musel být „zažehlovací“, ty se taky prodávaj), ale existuje spousta firem nabízejících „potisk triček“, které vám tričko potisknou jakýmkoli obrázkem, který si donesete. Stačí zagooglit a do vyhledávacího políčka krom fráze „potisk triček“ přidat název vašeho města.

mosoj

Kup si barvy na textil a vyrob si ho sama. Pak to bude mít hodnotu.

XenieRo

Ahojky, nutně sháním, a docela už to i hoří, potisk na tričko… A pokud možno, shání shop, kde trička zároveň i koupím… Na webu jsem našla poměrně dobře hodnocený tento shop https://www.cis­tytriko.cz/. Zkušenosti?

SuzanKa

Hele, já se na ně teprve hodlám obrátit, ale mám ho na doporučení a mám na něj jen ty nejlepší recenze. Takze podle me to stojí rozhodně za to :)