Meggie2

Jak správně provést svému tělu detox? A co to je?

Odpovědi
Edison

K čemu Ti bude vědět jak jej správně udělat, když nevíš, co to je? Otázky by tedy měly být položeny obráceně, ve správném pořadí. A to ta druhá jen v případě, že seznáš, že to potřebuješ.

Detox – zbavení organismu toxických látek důslednější, někdy drastičtější metodou, než je jejich přirozené vylučování.

zjentek

Nechápu, jak lidé asi žijí, když k tomu potřebují detox. Není to postavené na hlavu?

Hlada

Nijak.
Zdravý člověk nic takového nepotřebuje, nemocný by se měl řídit radami lékaře.

Dr. Darko

Mně nejvíc pomáhá když přestanu nějakou dobu jíst maso a zatěžovat tím svůj organismus. Pak je taky skvělé pít koktejly z veškerého zeleného ovoce a zeleniny. Např. jablko, špenát, řapíkatý celer, kiwi atd. Taky pomůže hodně vitamínu C, a nebo je super si dát saunu a pořádně se vypotit.

GabulkaA

Určitě bych se vykašlala na nějaký rituály a podobný tomu, jako jsou zelený potraviny a tak. Nefunguje, jen drahá reklama. Já jsem zkusila soplněk stravy https://www.sim­plebiotix.cz. Ten podporuju správné fungování střev a tom to celé je. Čili to doporučuju já.