Avatar uživatele
Tříska

Jak si nejlépe pročistím střeva?

Klystýr ani žádný projímadla nechci. Myslím spíš jaké potraviny jsou vhodné k dlouhodobému čištění střev.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, marci1 před 3571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Na čištění potřebuješ hlavně vlákninu. To že poděláš ještě neznamená že máš vyčištěná střeva.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Doporučuju kysané zelí…
Jednak je zdravé a jednak obsahuje hodně vlákniny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Pro dlouhodobé užívání na pravidelnou očistu střev uvádím z vlastní zkušenosti tablety Chlorelly nebo Spiruliny.. V odkazu se píše ještě o ječmenu, ale ten jsem zatím nevyzkoušela.

Zkuste si projít odkaz, pročíst informace a podívat se na nabídku.

Chlorella, spirulina a mladý ječmen – rostlinná detoxikace, aneb čisté střevo je základ zdraví, tvoří se v něm 60% imunity.

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/chlorella-a-spirulina/

Jeden z odkazů
http://vitami­ny.doktorka.cz/ra­sy-chlorella-kompletni-zdroj/

Je mnoho značek a prodejců, nemohu je uvádět, protože jde o reklamu.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj, vagra Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Tradiční projímadla jsou kyselky Šaratice a Zaječická hořká. Na čištění mi přijde nejlepší klasické aktivní uhlí – je to sice lék, ale – jak složení napovídá – přírodní látka.
P.S. Proč dlouhodobému? Mně naopak přijde smysluplné očistnou kúru provádět čas od času, klidně pravidelně.
Doplňuji:
K „zázračným“ produktům jako Chlorella jsem silně skeptický … Uměle vyráběné doplňky stravy pod značkou „přírodní produkty“ jsou hlavně dobrý byznys … Takže annas prvně odkazovaný web – opravdu nee.

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Radím spíš se nepřejídat, jíst dostatek vlákniny, vhodné je kysané zelí ( velké množství vlákniny ), citrón, případně užívat probiotika. Někdy si dát půst, třeba o víkendu ( ne déle než 3 dny ).To je nejlepší cesta, jak ulevit střevům. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Luštěniny a pokud na to věříš tak různé bylinné čaje a odvary.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vertigo

Dostatek vlákniny to zařídí, tzn. zelenina, luštěniny… Výborný „kartáč“ na střeva je – jak už zde bylo zmíněno – kysané zelí, navíc tím uděláte radost ledvinám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bluegrassák

Zkus si přečíst něco od Malachova. Vše je na Ulož.to. Po přečtení pár kapitol, dostaneš na přímou očistu střev klystýrem zcela jiný názor. Já jsem ho také změnil a klystýr není nic hrozného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

napij se oleje.To tě prožene.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek