Hakunamatata

Jak si ženy s dlouhými gelovymi nehty zavádí tampon?

Odpovědi
T-ess

Nehledě na to, že mi gelové nehty přijdou nechutné, si myslím, že nijak. A jak umývají nádobí? Jak si utírají zadky? :D

zvedavaholka

Když mám delší nehty, tak si neumím sama ani oblíknout třeba kalhoty :D takže taky nechápu. Jiné to je s vlastníma… to mi jde :D

iceT

Tampony Tampax pokud si pamatuju mají aplikátor,takže asi tak.Jinak gelovky mám,nijak extra dlouhé,tak normálně a nádobí myju normálně,dokonce ani to utření zadku není problém.
A pokud je to s dlouhými nehty problém,tak něco tady
http://www.om­lazeni.cz/tam­pony-s-aplikatorem-54-62797-0.html
udajně Tampax není jediný výrobce tamponů s aplikátorem,cena je však někde jinde
http://www.nej­lepsiceny.cz/te­ma/tampony-s-aplikatorem.html

r.t.y

Nemám nehty moc dlouhé, ale gelovky mám. Nehet se jen tak neohne, takže ani zavádění tamponu není problém…Ani utírání zadku, mytí nádobí…Dnes jsem byla hrát volejbal a taky jsem to zvládla bez problémů.