Avatar uživatele
Tomistr107

Jak si zdarma vytvořit vlastní internetové rádio?

Jak si můžo založit vlastní internetové rádio? Už jsem zkoušel desítky možností podle všelijakých návodů na internetu, ale nikdy se mi nepodařilo opravdu bezproblémově spustit vlastní rádio zdarma a bez problémů- stahování nějakých programů jsem zkoušel , registroal jsem se na ruzné stránky, ale nikde mi pořádně nevysvětlili jak na to.. pokud možno doporučte mi nějaký ozkoušený program jsem docela opatrnej na stahování z inetenetu…Prosím o podrobný popis od začátku při na instalování programu až do připojení, vysílání a vkládání hudby- jinak opravdu nechci žádný odborný popis chci ho jednoduchý.....jsem natvrdlej!!!!.

Zajímavá 0 před 4081 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejdřív si zaplať licenci která se pohybuje od 100 000 Kč – 500 000 Kč v závislosti na hrané hudbě, nebo po tobě půjdou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Xanomes

I564: Rozhodně nemáte pravdu, lze vysílat i NoCopyright hudbu kde není potřeba licence, a pokud si Tomistr107 zaplatí 1500,– za program MightSoft Audio Broadcast Server, tak může vysílat jednoduše a zdarma (http://techne­t.idnes.cz/jak-vytvorit-vlastni-internetove-radio-f0s-/software.aspx?c=A041005­_5284464_softwa­re).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

asi máš pravdu, jinak by ses o to nepokoušel

před 4081 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek