Kelt

Jak si z tohoto souboru stáhnu zvukovou stopu a uložím si ji?

Například na této stránce https://www.te­achmehebrew.com/les­son-1.html si mohu ukázku poslechnout, ale nemohu si stáhnout ukázku v mp3 formátu, i když je v tomto formátu uvedena. Ani stažení nevede k tomu, že by tam soubor mp3 byl. Text si mohu upravit dle potřeby, ale potřeboval bych k tomu mít nahranou tu zvukovou stopu. Poradíte mi, jak na to? Díky.

Odpovědi
Dochy

Možná když dáš hledat online youtube downloader, že některý z nich to zvládne.
Bacha na případné porušování aut. práv…

MichaelOffic

V prohlížeči mozille firefox si můžete stáhnout add-on „flash video downloader“ a ten zachycuje streamy z většiny webů. Taky je možnost v audacity nahrávat vnitřní zvuky v pc, ale musíte si na chvíli zakázat v nastavení zvukových zařízeních výstup mikrofonu a povolit „směšovač zvuku“. Pak v audacity bude v nastavení vstupu jedna z možností ten směšovač. Pak stačí jen dát nahrávání. Ale jak máte nastavenou hlasitost tak podle toho bude mít hlasitost ta nahrávka.