Žanny

Jak si vytvořit účet Play Pall, přes který můžem nakupovat ze zahraničí?

Nakupuje zde někdo v zahraničí přes účet Play Pall? Potřebuji si objednat zboží na E-bay, ale jsem blbá a angličtinu neovládám. Má někdo k dispozici návod v češtině? Pokoušela jsem se zaregistrovat na tento účet s pomocí Googlu překladačem, ale stejně jsem se do toho tak zamotala, že jsem se na to radši vyprdla. :( Návody cz z netu jsem taky nepochopila. Ve finále jsem měla problém se zadáním mé adresy, takže fakt nevim. Pomozte :) Do USA se kvůli tomu stěhovat nechci, je to totiž jediné místo, kde mají onen výrobek… Díky moc

Odpovědi
Stingo

orevri si stranku youtube.com a napis do vyhledavace „zalozeni uctu paypal“. Je tam jedno takove nazorne video s postupem v cestine.

odik

  1. je to PayPal
  2. nechci se tě nijak dotknout, ale pokud nezvládneš registraci a ještě podle návodu https://www.paypal-europe.com/ces­ky/setup.html (zvolíš ČR, jazyk, typ pro online nákupy, pak údaje o sobě a potvrdíš), tak se do toho nepouštěj … po registraci totiž musíš na daný účet ještě speciálně převést peníze atd.

Pokud chceš přesto nakupovat na e-bay, tak radši zaplať kartou.

NikkiHeat

můžeš využít možnost tzv. asistované nákupy, jsou to tuším (české) firmy které za tebe provedou nákup za malý poplatek – zadej si do vyhledávače asistovaný nákup ze zahraničí