Jak si vyrobím domácí pleťovou masku? A která kupovaná je dobrá?

Odpovědi
ReHu

No to přece záleží na tom, jaký účel má maska splňovat.

Pajushkaa

souhlasím s předchozí odpovědí,záleží na účinku,který má maska mít ale osvědčilo se mi například položit na obličej plátky okurky (tonizuje)nebo rozmačkat jahody(třešně) a smíchat s bílým jogurtem(zjem­nuje,hydratuje),ne­bo to samé s broskví a přidat med(pro suchou plet). Můžeš taky rozmačkat avokádo (můžeš,ale nemusíš k němu přidat jogurt).Kupované masky mi vyhovojí od Avonu.