Monyszek

Jak si vybrat správný mixér?

Podle čeho byste si vybírali správný mixér? Značka, recenze, vzhled?

Odpovědi
marci1

Test mixérů : http://www.stre­am.cz/nejnovej­si/adost/10001264-a-dost_mixery

suaeda

Podíval jsem se do Dtestu kam mám placený přístup. Zrovna v tomto lednovém čísle hodnotily mixéry. Stahl jsem PDF soubor a z něj vybral opravdu jen pár stručných údajů.
Dobře hodnotily tyto značky: ETA 7011 Erpo, Braun MX 2050, DOMO DO419 BL, Kenwoodd BLX60, Philips HR 2096/00.
Dále upozorňovaly že při výběru mixéru věnovat pozornost hlavně 3 základním funkcím. Přípravě kokteilu, litého těsta a drcení ledu. Další funkce jsou ve většině případů jen do počtu a zvyšují zbytečně cenu. Dále dát pozor na provoz (přehřívání motoru), celkovou konstrukci, tlačítka na ovládání, připevnění nádobky k motorové části a zajištění víčka. Doporučují spíše skleněnou nádobku (poškrábání).

Cecko123

Já jsem si vybírala mixér podle výkonu, kvality a nakonec vzhledu. Taky jsem chtěla, aby měl mixér hodně funkcí a aby zvládl co nejvíce potravin.Dost jsem procházela internet a recenze. Nakonec u mě zvítězil mixér Vitamix. A udělala jsem dobře.

Sonka Pop

No, vidíš, o té značce jsem slyšela, ale nemám od ní doma nic. Mohla bys sem prosím hodit info k té, kterou máš ty?

albi89

Ahoj. Co říkáte na mixér https://detiv­bavlnce.cz/237188-beaba-parni-varic-mixer-babycook-duo-sedy.html 2v1? Oplatí se?

vlajan1981

Asi bych koukala hlavně na recenze a zkušenosti ostatních uživatelů. A pak taky podle ceny samozřejmě. S těmi značkami je to takové ošemetné. Já mám třeba docela drahý mixér tady z tohoto eshopu https://www.all-the-best.eu/ který sice není od nějaké známé značky, ale musím teda říct, že hned na první pohled je na něm vidět, že je kvalitní a něco vydrží.

Pajka.111

Ahojky :) U mě je to celkem jednoduchý. Já preferuju značku Orava, takže mám doma i mixér od této značky. Konkrétně tento typ a jsem s ním moc spokojená http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550.

kablik

napřed by bylo třeba si ujasnit, že existují mixery stolní, ruční čili ponorný a ty se ještě mohou dělit na jednou metličkou nebo dvěma, od 150w až po 700w, dále dle toho kolik můžeme do toho „vrazit“, nejlíp je mít jak stolní tak ruční, myslím si že domácí značka ETA si zaslouží pozornost, stejně se komponenty vyrábí v asii…

cochee

Nejen komponenty, věř mi. Tady v Etě už se nevyrábí nic.