Iviela

Jak si rychle vypůjčit bez podvodu?

Jak si rychle vypůjčit bez podvodu? Potřebuji nutně 5000 kč na zaplacení dluhu na nájmu ale nechci platit žádné poplatky

Odpovědi
Dochy

Reklama?

Pepa25

Chybí hlavní informace: jak to chceš splatit a kolik a u koho máš dalších dluhů …

Pavkrt

Takovou částku si můžeš půjčit nejen bez poplatku ale i bez úroku. Spousta firem které půjčují peníze nabízejí první půjčku novým zákazníkům úplně zadarmo.

Zdroj: http://www.fi­nancenadlani.cz/2014/07/­pujcka-bez-uroku-a-bez-poplatku/

Sarina888

Co vím, tak poprvé si můžeš půjčit na ferratum.cz a máš to zdarma. Ty si chceš půjčovat ale každý měsíc?

Ludenka

Já osobně bych si asi nepůjčovala každý měsíc, to by ti lezlo tolik do peněz :)

Habušenka

To je pravda, protože třeba vippujcka,cz, zrovna poprvé je opravdu zdarma a máš to do pár hodin na účtě :)

Sarina888

Jej to ani já bych si nepůjčovala každý měsíc, ale jako když je to občas, tak si asi říkám co jiného ti zbývá?

Ella2

Náhodou si myslím, že se najdou nějaké půjčky, které jsou opravdu bez navýšení, co vím, tak existují, takové co máš do deseti minut vyřízené.