Svobodny

„Jak si, prosím Vás, změním pozadí, popřípadě tapetu plochy PC, konkr. NTB ? !, Mám Win 10 !“

„Potřebuju si vyměnit jak pozadí plochy, tak Přihlašovací a Zamykací Obrazovky mého počítače, konkrétně notebooku značky Lenovo !, Může mi někdo, prosím Vás, poradit ? !, Pokud ano, dejte mi vědět na: g.redding.35@post.cz !, Očekávám od Vás každou odpověď !“

Odpovědi
Filip84

Nastavení > Přizpůsobení > Pozadí

https://www.bin­g.com/search?q=zm%C4%9­Bna%20obr%C3%A1zku%­20na%20pozad%C3%AD%20­windows%2010&for­m=B00032&ocid=Set­tingsHAQ-BingIA&mkt=cs-CZ

Nastavení > Přizpůsobení > Zamykací obrazovka

Lze tam nastavit i šetřič obrazovky, pokud bys se, namísto psaní 550 vykřičníků, otazníků a emailové adresy, soustředil na to, abys se vyjádřil poněkud pregnantně, dalo by se, snad, odpovědět přesněji.