Avatar uživatele
panenka

Jak si prohlédnout fotky přes zpravu zip

Dobrý večer ted mě kolegyně poslala přes meil fotky chtěla bych si je prohlédnout ale nejde to.Obdržela jsem je v zip můžete mě poradit jak si prohlédnout?když na to kliknu zeptá se mě to zda to chci otevřít nebo uložit dám otevřít kliknu na foto a nic můžete mě poradit co dělat?děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, chudst, einstein před 4722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

ZIPku by snad mel zvladnout i Windowsacky prohlizec, ne? Pokud ne, tak si stahnete bud WinRAR (ktery je ale placeny), nebo neco neplaceneho – IZArc, Power Archiver, 7-zip apod. Nainstalujte, otevrete si ZIPku v nem a rozbalte si to do nejake sve slozky – pak jiz s obrazky muzete normalne pracovat a ZIPku smazete.

edit.: einstein: je to legalni, procpak by nebylo? 7-ZIP je volne siritelny.
Doplňuji:
Jop, omlouvam se, drobna nepresnost – PowerArchiver je taky placeny.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já mám na to program WinRAR

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jennysh

Použil bych IZArc ,jak tady říká kolega je zdarma a používá se v XP,Windows 7 a Ubuntu,jede zcela bez problémů, a je dostačující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
einstein

Já používám winRAR ale jde použít i 7-zip a mnoho dalíš tento odkaz je na download 7-zip nezaručuju že je to legální

Zdroj: http://www.7-zip.org/downlo­ad.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

PowerArchive, WinZip, WinRar jsou placené
7-Zip, IZarc je zadarmo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skalda

jakzkoliv archiver→ prave tlacitko mysi → rozbalit (extrahovat) do stejny nazev jako archiv. klik rozbali se archiv do slozky ve stejnem adresari.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek