Rabi7

Jak si poslat heslo kdy tam mam uvede neplatny email. (Skype)

Co mám dělat, když jsem si Skype registroval a email ktery je uz zruseny a nezmenil jsem si hoi a ted mi nepijde heslo. Dá se to nnak pres jejich Help-Desk? ?? DIKY MOC
Doplňuji:
Omlouvam se,

registroval jsem si Skype na jiz zrusey email a zapomel heslo, to heslo mi „chodi“ na te starej mejl a nevim jak to zmenit, slo by to pres Help desk?

Odpovědi
anonym

zkusit ten help nebo vytvořit nový a naimportovat kontakty, samozřejmě je upozornit na změnu nicku