Baruš-lolli

Jak si poradit se špatně tisknoucí tiskárnou?

Dobrý den. Mám tiskárnu Epson Stylus SX435W asi 3 roky. Nikdy s ní problém nebyl, ale v posledních měsících tiskárně tiskne opravdu špatně. Nejen, že dělá pruhy, ale tiskne VŽDY růžovou barvou. Pokud se jedná o text psaný černou barvou, je vše v pořádku, ale když dojde na tisk barevných, ale i černobílých obrázků, je to problém. Nevíte někdo, co s tím? Barvy kupujeme od Epsonu, určené přesně na náš typ tiskárny.

Odpovědi
mosoj

Ucpané trysky tiskové hlavy, cyan a yellow. Tiskárna má určitě v softwaru tisk na kontrolu trysek + nějaké čištění. To je první co se zkouší. Osobně si myslím že je tisková hlava kaput.