baryyk500

jak si mužů vydělat peníze když mi ještě není 15?

prachy

Nejlepší odpověď
quentos

Opakování starších otázek je zde považováno za podvádění v bodování.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nejlepe-se-da-vydelat-kdyz-mi-neni-15-a-nemuzu-na-zadnou-brigadu?podobna=1

Další odpovědi
anonym

Jako děti jsme si přivydělávaly sbíráním papíru, ale to dneska moc nenese (za komunistů za 1 Kč jsme si koupily víc než dnes),vnučka si přivydělává roznášením letáků (ale musí to mít dospělý napsaný na sebe), sobotní roznášení novin také dělají děti, ale opět …napsané na dospělého.

Krakis

Legálně nijak.Leda brigádu napsat na někoho staršího.