masakrmen

Jak si můžu ve třinácti zvětšit zdravě penis, je-li to teda možné ve 13?

Nejlepší odpověď
fcoop

I s malým kašpárkem se dá!! zahrát Velké divadlo.

Další odpovědi
Drap

Je to blbost. I operativně to neni nic jednoduchého, a vlastně o nějakém zvětšení se ani nedá mluvit. Neboj se a vyčkej, vše bude jak má být.

anonym

Že ty jsi se koukal na porno? Jsi ještě mladý a Tvá chlouba ještě naroste,neboj!

Fun1k

Nemůžeš, on vyroste.

Berušinka

Ve tvém věku bych to neřešila =). Však on ještě poroste a nemysli si, že s velkým penisem je to vždy výhra. Většina žen preferuje velikost „tak akorát“, protože s velkým penisem to může ženu bolet a ten sex se tak neprožije.

venkovan

Netrap se velikostí. Určitě zde napíše několik žen, že velká pánská ozdoba pro ně nic moc, že je to i bolestivá záležitost (pro ně).
Raději popřemýšlej, jestli lepšího svého sebevědomí nemůžeš dosáhnout jinak než velikostí penisu.
Nicméně jsou muži kteří mají speciální přípravek kterým si penis natahují (speciální masáží. Jeden co si to vymyslel s v tv pořadu přiznal, že ho masíruje několikrát denně, prakticky nechodí do práce, sedí jen u PC a dělá své webové stránky a potom večer občas chodí jako striptér. Vytáhl si ho 30 cm, na otázku jkou má erekci odpověděl, že špatnou, ale že ji nepotřebuje.
Tak si vyber.
Mimochodem – ti pornoherci jsou moc vyvinutí a jestli se někdy na to porno budeš dívat, tak se podívej jak se jejich partnerky tváří. Dost často je tam vidět uměle vytvořené nadšení, skrývaná bolest apod.

ten který je

Počkej ještě pár let až se objeví nějaká pěkná holka a nebudeš muset řešit žádnou operaci.:-)