SonsyMite

Jak si mam pridat ceskou klavesnici, kdyz mam jen anglickou ale nechci pri tom prelozit windows?

Dekuji predem za odpovedi

Nejlepší odpověď
badisko

tobe se smenou klavesnice prelozi windows? tak to gratuluji..ovladaci panely tam najdes i klavesnici a rozlozeni klavesnice…

Další odpovědi
Bedy

Skočte do Start-Ovládací panely-Místní a jazykové nastavení-Jazyky-Podrobnosti a tam si zvolte české rozložení klávesnice.
Pokud máte na klávesnici cizí klávesy, můžete si dokoupit samolepky…