DOBRÝ VEČER STALA SE MI TAKOVÁ VĚC TED JSEM SI CHTĚLA VYPÁLIT FILM
A ZJISTILA JSEM ŽE MI TO NEJDE .DÁ SE PROSÍM TO VYPALOVÁNÍ NĚJAK NASTAVIT
ABY MI TO ŠLO PROSÍM VÁS O STRUČNÝ POPIS NEBO I ODKAZ MÁM HEWLETT
PACKARD
skusila jsem si to vyhledat sama klikla jsem na START+VŠECHNY PROGRAMY+ NA NERO
START SMART EXPRES a zbytek je v angličtině takže nevím jak dál postupovat
abych si to mohla nastavit a šlo mi to.mockrát děkuji
Doplňuji:
děkuji vám mockrát za pomoc
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5949 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
vypálit jaký film? Je uložený v pc a byl stažený internetu? Nebo to je celé dvd? Jakou to má koncovku ISO, AVI, něco jiného? Nevím co si mám představit pod "MÁM HEWLETT PACKARD " celé pc nebo jen vypalovačku? Na výrobci defakto nezáleží. Více informací, potom mohu pomoci
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |