Avatar uživatele
nicoolka7

Jak shodit váhu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

  • kvalitní a pestrá strava 5× denně
  • kvalitní a častý příjem tekutin bez zbytečného obsahu cukru (voda, čaje, džusy)
  • větší výdej energie, než bude příjem
  • dostatek pohybu
  • kázeň ohlídat si výše uvedené čtyři body! ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

pohyb je hodně důležitý. A to v každém věku, neexistuje oni mohou a já už ne, to je nesmysl. Životní styl bez pohybu je hodně nepřirozený, společnost jej přesto z mnoha důvodů propaguje a provozuje více. Výsledky už pociťuješ na sobě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Záleží na tom, jak je přidělaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wortygen

Zkus jíst zdravé věci , chodit si zaběhat , cvičit,nesedět u počítače celý den a cpát do sebe chipsy apod ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Messsi

No ono se řekne lehko, shodit. Ale některé partie prostě neshodíte, alespoň tak to je u mě. Proto jsem se rozhodla jít na liposukci a dopadla výborně. Konečně když se podívám do zrcadla tak nevidím to převislé břicho :) a až bude teplo s radostí navštívim koupaliště. Pan doktor Justan mi moc pomohl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

To přece není tak složité, postavíš ji na libovolnou plochu výše než je úroveň podlahy a šťouchnutím nebo posunutím způsobíš její pád na zem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Liposukce? Tys byla na https://aether­clinic.com? Na tom laseru? A jak to probíhá a pomohlo to?

před 1058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Já jsem teda na tomto zákroku nebyla, ale aetherclinic.com jsem byla a spoko maximální. Doporučuju!!!

Avatar uživatele
Cizecek.M

Chodím k nim pravidelně. Kupuju od nich i kosmetiku. Jsou tam super profíci :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Pomohlo. Jsem spokojená. Jako já jsem cvičila i jídelníček dodržovala, ale prostě něco dolů nechtělo. Tak jsem se pro tu liposukci rozhodla a super. Jsem nadšená :) Na té aetherclinic jsou suproví :)

před 1029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VanesskaMala

Já tam chodím na ošetření pleti… Ale ta liposukce mě hodně zajímá. Jak to na aetherclinic.com probíhá? A kolik jsi díky nic dostala dolů?

Avatar uživatele
GabulkaA

Já jsem zkusila milion metod a nic, prostě nic mi nepomohlo. Až liposukce… Jo, byla jsem na ni, nestydím se za to, naopak… Konečně mám postavu, jakou jsem si přála.

před 1091 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví