nicoolka7

Jak shodit váhu?

Nejlepší odpověď
Pájo

  • kvalitní a pestrá strava 5× denně
  • kvalitní a častý příjem tekutin bez zbytečného obsahu cukru (voda, čaje, džusy)
  • větší výdej energie, než bude příjem
  • dostatek pohybu
  • kázeň ohlídat si výše uvedené čtyři body! ;)

Další odpovědi
zjentek

pohyb je hodně důležitý. A to v každém věku, neexistuje oni mohou a já už ne, to je nesmysl. Životní styl bez pohybu je hodně nepřirozený, společnost jej přesto z mnoha důvodů propaguje a provozuje více. Výsledky už pociťuješ na sobě.

Děda Louda

Záleží na tom, jak je přidělaná.

Wortygen

Zkus jíst zdravé věci , chodit si zaběhat , cvičit,nesedět u počítače celý den a cpát do sebe chipsy apod ..

Messsi

No ono se řekne lehko, shodit. Ale některé partie prostě neshodíte, alespoň tak to je u mě. Proto jsem se rozhodla jít na liposukci a dopadla výborně. Konečně když se podívám do zrcadla tak nevidím to převislé břicho :) a až bude teplo s radostí navštívim koupaliště. Pan doktor Justan mi moc pomohl.

cochee

To přece není tak složité, postavíš ji na libovolnou plochu výše než je úroveň podlahy a šťouchnutím nebo posunutím způsobíš její pád na zem.

SuzanKa

Liposukce? Tys byla na https://aether­clinic.com? Na tom laseru? A jak to probíhá a pomohlo to?

Lurenka

Já jsem teda na tomto zákroku nebyla, ale aetherclinic.com jsem byla a spoko maximální. Doporučuju!!!

Cizecek.M

Chodím k nim pravidelně. Kupuju od nich i kosmetiku. Jsou tam super profíci :)

GabulkaA

Pomohlo. Jsem spokojená. Jako já jsem cvičila i jídelníček dodržovala, ale prostě něco dolů nechtělo. Tak jsem se pro tu liposukci rozhodla a super. Jsem nadšená :) Na té aetherclinic jsou suproví :)

VanesskaMala

Já tam chodím na ošetření pleti… Ale ta liposukce mě hodně zajímá. Jak to na aetherclinic.com probíhá? A kolik jsi díky nic dostala dolů?

GabulkaA

Já jsem zkusila milion metod a nic, prostě nic mi nepomohlo. Až liposukce… Jo, byla jsem na ni, nestydím se za to, naopak… Konečně mám postavu, jakou jsem si přála.