Patrik3105

Jak sehnat skleničku když se mi rozbila.

Dobrý den, prosím vás. Mám problém. Dnes jsem utíral skleničky od prachu a jedna mi vyklouzla z ruky a rozbila se mi. Je stará asi 10 let .(sklenička na víno). Nevíte jak a kde ji mám sehnat?. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pokusit se přeptat, hlavně bazary a podobně. Nedá se moc předpokládat, že se podaří zjistit výrobce, a pokud ano, tak stěží vyrábí stejné skleničky za 10 let.
Řešení je také vyhodit ty co zbyly a pořídit nové.

Další odpovědi
Kajdamajda

Tak tu už asi neseženeš, nebo si ji nech udělat na míru :)
Možná budeš mít štěstí a někde na ní narazíš:)

Hamon

Doplním aukro.cz

Andre5000

Pokud ho někde poblíž bydliště máte, zkuste vetešnictví. Kdysi jsem rodičům rozbil starý talíř na zeď a nedávno jsem tam přesně takový sehnal.