vladimír

Jak se zjistí momentální stav ink.náplně u tiskárny Epson SX

Odpovědi
Sůwa

Jako součást instalačního disku by měla být Uživatelská příručka a v ní pod názvem TISK položka – Výměna inkoustových kazet, kde je příslušný test. Ikona by se měla objevit na ploše. Další možností je dát příkaz „tisk“ a v úvodní tabulce je možnost zkontrolovat stav inkoustových náplní. Jiná možnost je potřebný software stáhnout podle typu tiskárny.

mosoj

Pořádně si prohlédnout kartu ovladače, která se zobrazuje při tisku a na které nastavujete parametry tisku. Pokud se stav hladiny inku neobjevuje sám zde, bude to v té kartě někde zakázané, nebo se to musí vyvolat příkazem.