martin.jares

Jak se zbavit windows kursoru ve hře?

Když spustím CoD World at War, tak se mi neobjeví herní kursor, ale zůstává windowsový, při hraní se kvůli tomu nemůžu rozhlížet. Prosím, jak se ho mám zbavit?
Doplňuji:
Fullscreen mám zaplí a hru rozkliklou, už jsem na to přišel sám, mám to spuštěný v režimu kompatibility :3

Odpovědi
anonym

Kliknout do okna hry? (popř. jej jinak z aktivnit (přepnout do Desktopu a zase do hry,… Alt + Enter))

geekocz

Zkus se podívat do nastavení, zda nemáš hru spuštěnou v okně, kdyžtak přepni do fullscreenu.