SpeedyCZ

Jak se zbavit (vlasového) škrábance na displeji?

Mám problém, po dlouhodobém používání mobilu se mi na displeji udělalo pár vlasových škrábanců (kapsa u kalhot). Je nějaký způsob jak se jich zbavit a nebo jak je udělat méně viditelné? Děkuji :)
Doplňuji:
obyč plexi nevodotěsný, iget p500

Nejlepší odpověď
anonym

Jaký display???
´Obyč.´ (a materiál?), dotykáč, (ne)vodotěsný, (ne)demontovatelný…
😉
Plexi, např., leštit lze – http://old.stre­am.cz/uservide­o/483967-lesteni-a-renovace-svetlometu-plexi-a-tvrzenych-plastu , sklo taky, ale na některé displaye bych raději nesahal…
😉

Další odpovědi
Hlada

Na drobné škrábance stačí zubní pasta, na hlubší bych použil lešticí pastu na staré autolaky.