eradaur

Jak se zbavit tohoto problemu ? Chyby na této webové stránce mohou způsobit její nesprávné fungování!

Nainstaloval jsem „Explorer 8“…vše bylo v pohodě, ale při otevírání se objevila chyba, kterou nezvládnu odstranit!
Chyba zobrazuje tento text:
Byl očekáván identifikátor, řetězac nebo číslo

Functions-centrum.js řádek 62
Kód 0 znak 3
Identifikátor URI:http://i0.cz/my­page/test/30.18­.52.5/centrum/js/fun­ctions-centrum.js

Může „někdo“ poradit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak se zbavit tohoto problému, Úplně jednoduše. Nepoužívat IE, ale nainstalovat prohlížeč Opera, Mozilla. Zde takové problémy nejsou.