Tw!st

Jak se zbavit akné na ramenou a na zádech?

Akné na obličeji mě už moc netrápí. Ovšem stále mám hlavně na ramenou, zádech a na hrudi akné. Máte nějaké osvědčené tipy jak se akné zbavit? Sprchuji se každý den, tudíž nedostatečnou hygienou to nebude. Také jsem zkoušel různé peelingy, teatree oleje apod, nic nefunguje.

Já vám neví lidi, každý říkáte něco jiného. V článku co posílal Kepler je psáno že umývat pokožku dvakrát denně, zjentek zase říká že jednou denně už je přehnaná hygiena. Doporučuje se tam i peeling, Nyjono zase říká že peeling nemá smysl. Drap říká že to chce čas, no nevím no, můj otec to má i teď ve vyšším věku. A přijde mi, že určitě nějaká cesta, jak se zbavit akné musí být.
Palce vám rozdám, ale chtělo by to napsat něco sofistikovanějšího přátelé…

Nejlepší odpověď
Drap

Sluníčko a čas. Jak budeš stárnout, bude akné ubývat. Je celá řada přípravků, ale aby tě nějaký zbavil po namazaní problému, takový nebyl doposud vynalezen. Příroda chce své.

Další odpovědi
Kepler

Způsobů je celá řada. Nebudu nosit dříví do lesa, počti si tady: https://nemoci­.vitalion.cz/ak­ne/

zjentek

Jestli ono to nebude přehnanou hygienou. Doporučuji pokožce zkusit umožnit vytvořit si jakési vlastní ochranné látky „proti smrti“- více o přeháněné hygieně na netu.

Jinak můžeš oslovit nějakou ženu v okolí, která tě má ráda, protože ty v podobném rozpoložení jebáky rády mačkají, nikdo neví proč, ale s těmi na ramenou a zádech si asi jinak neporadíš, tady pomůže JEDINĚ žena, která jinak NEMÁ PROBLÉM s přebalením pokakaného miminka.

_______

Tak jo. (; Ber pokožku jako orgán a tak uvaž sám- dřít ji peelingem, když je „nemocná“ (či oslabená, prostě akné) a tudíž mnohem citlivější NA VŠECHNO? Blbost. Lidi si pod pojmem denní hygiena dnes představí nejspíše tuny tekutýho mejdla a další věci do vany či sprchy. Všechny ty přípravky pokožku vysuší, stejně jako konkrétní exist. přípravky na akné a to je špatně. Jasně, řekneš si- bebák je mastnej, bude chtít sušit! Jenže tomu tak není, ČTI NA NETU a HLAVNĚ- orientuj se v tom!!! (Jeden „výplod“ ti v ničem nepomůže, proto ani já nejsem k akné nijak konkrétní.)

A jak bych na to šel já? Ta postižená místa bych denně (spíše k večeru, když už se extrémně nezapotím) potíral ČISTOU, VLAŽNOU ČI TEPLOU VODOU Z KOHOUTKU NA VATĚ či kosmetickým tamponku a ANO, tohle (čistá voda!!!) je také denní hygiena, možná účinnější a ve tvém případě zvlášť. Hele, chovej se k bebákům trochu s láskou. Já věřím na určitý věci mezi nebem a zemí a ten samotný laskavý pohyb, jak ta postižená místa tou vatou něžně potíráš, ten už sám o sobě může mít léčebné či hojivé účinky, ale to si musíš umět užít a hlavně PŘEDSTAVIT, protože pokud už teď, když ti píšu, z tý představy péče o bebáky nemáš husí kůži a struky jak špunty od Pálavy, tak ti „jemnohmotná“ léčba nezafunguje. Venkoncem jsou ta akné téměř vždy HORMONÁLNÍHO původu, takže prosím tu hygienu, ať už je v tvém pojetí jakákoli, brát jen coby jakousi „podpůrnou léčbu“ a věřit a doufat. (;(;(;

nyjono

Peeling na akne určitě ne. Jak jsi na to přišel? Peeling slouží k mechanickému odstranění odumřelých buněk z pokožky.
Používej čistící prostředky na pleť na ta ramena a záda.

annas

Myslím si, že existuje cesta. Vnitřní očista orgánů – máte zřejmě zanesené některé orgány. Jste dospělý?

https://www.bi­oaromakosmeti­ka.cz/magazin/se­rial-o-akne/akne-a-nase-zdravi

Nebudu se rozepisovat, protože i když uvádím vlastní zkušenosti s léčením „neduhů“, leckomu se to nelíbí. proto opakuji, nikomu nic nevnucuji, jen konstatuji. .Pomocí energetických drah zpravidla poznám, kde mám pokračovat s posilováním orgánů, které k nim vedou.

Edison

Všechny neduhy a choroby jsou od zanedbanýho pití! … nebo sexu…

Kepler

Twist: myslím, že bys ses měl řídit radami lékařů. To ostatní jsou osobní, ničím nepodložené názory.