Jak se zabavím v autě?

Nebo spíš jak zabavit předškolačku v autě.jedem na dovolenou a v autě budem přes noc a já bych potřebovala poradit jak ji zabavit.Nějaké hry,které by se nerozsypaly (nejlépe hry ústně) také nějaké učení,které by zvládala vše bych si nachystala :) děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

v nouzi nejvyšší do ruky PMP s pohádkami 🙂
http://mp3-prehravace.he­ureka.cz/f:12762:­1;3037:9163,9162;3039:1;­p:459,458,460/

Zdroj: mp3-prehravace.he­ureka.cz/f:12762:­1;3037:9163,9162;3039:1/

Další odpovědi
anonym

já beru přenosné dvd a pouštím synovi pohádky,pak hrajeme různé slovní hry

BIGFOOT

Ne, nový chevrolet si nekoupím – pardon, místo na.otázku odpovídám na ten Googl – jo, asi ten přehrávač, jestli ho už mladá dáma nemá. Nebo jí slíbit ten chevrolet? nevím. BIGFOOT

vlastina

Už je běžná v autě i TV-popřemýšlejte-ta se nerozsype-možná jen ty křupky které jí k tomu dáte.Příjemnou­ cestu

elektrikář

Vzít jim sebou nějaké hračky plyšáky, a dělat občas přestávky ať se proběhnou venku. Naše děti mněli největší radost z návštěvy benzínky. Koupil jsem jim dětské časopisy. a nějakou sladkost, zmrzlinový pohár.