Jak se stahují do elektronické čtečky knihy?

Nejlepší odpověď
led

buď priamo cez internet do čítačky, alebo do PC a odtiaľ potom do čítačky. Konkrétny postup má každá čítačka v manuále.
Dobré je zaregistrovať sa na niektorej stránke s elektronickými knihami.
Ja používam systém do PC – na externý disk kde mám aj databázu elektronických kníh, prípadne dokumentov konvertovaných do readerformátu.
Odtiaľ si podľa potreby nahrávam do čítačky.
Zhrnuté:
1 – net – WIFI – čítačka
2 – net – PC – USB – čítačka